Senior: Peleteiro - CB Arteixo Duacode Senior M 2ª Div · 29/02/2020 20:00 Pavillón Montouto - Santiago || Senior: ADFRO - CB Arteixo Duacode Sénior M 3ª Div · 29/02/2020 16:00 Pavillón Cocheras - A Coruña || Junior: CB Arteixo Duacode Júnior F 2ª Div - María T Martínez Dental CB Sarria · 01/03/2020 19:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Junior: CB Arteixo Duacode Júnior M 2ª Div - Liceo La Paz · 01/03/2020 12:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Cadete: KFC Culleredo Azul - CB Arteixo Duacode Cadete M 2ª Div · 29/02/2020 16:00 Pavillón O Burgo || Infantil: Maristas Champagnat - CB Arteixo Duacode Infantil F 2ª Div · 29/02/2020 10:00 Colexio Maristas - A Coruña || Infantil: CB Arteixo Duacode Infantil M 2 2ª Div - Santa María del Mar B · 01/03/2020 10:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Infantil: BV Asesores Los Rosales - CB Arteixo Duacode Infantil M 1 2ª Div · 29/02/2020 16:00 Pavillón Los Rosales - A Coruña || Alevín: CB Arteixo Duacode Alevín F 2ª Div - Obradoiro Feminino · 29/02/2020 09:30 Pazo dos Deportes Pista 3 - Arteixo || Alevín: Dominicos U11 - CB Arteixo Duacode Alevín M 2ª Div · 29/02/2020 12:30 Pazo dos Deportes Pista 3 - Arteixo || Benxamín: Liceo La Paz - CB Arteixo Duacode Benxamín F 2ª Div · 29/02/2020 12:30 Pazo dos Deportes Pista 3 - Arteixo

Actualidade

Alevín

28 Outubro 2019
DEBUT CON VICTORIA DEL ALEVÍN FEMININO

DEBUT CON VICTORIA DEL ALEVÍN MASCULINO

Alevín M 2ª Div
EMILIA PARDO BAZAN 12 – 61 CB ARTEIXO DUACODE (1-14, 5-12, 2-4, 0-9, 4-9, 0-13) Os nosos comenzaron a liga con moitas ganas, a base de roubos e canasta a contra poideron dominar o encontro desde o pri...
28 Maio 2019
CAMPIÓN INVICTO

CAMPIÓN INVICTO

Alevín Masculino
  CB ARTEIXO DUACODE 51 - 44 BÁSQUET CORUÑA U12/11 Venres 24 de maio de 2019, 19.15, Ventorrillo - A Coruña CB Arteixo Duacode: Brais queijas, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Álvaro Fernández, Carlos Senra ...
23 Maio 2019

PENÚLTIMO BANZO

Alevín Masculino
  PEÑARREDONDA 29 - 71 CB ARTEIXO DUACODE Sábado 11 de maio de 2019, 9.30h, Agra II - A Coruña CB Arteixo Duacode: Brais Queijas, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Carlos Senra, Víctor de Oliveira -5 inicial-...
8 Maio 2019

SEN RIVAL

Alevín Masculino
  CB ARTEIXO DUACODE 59 - 8 BETANZOS SADA Sábado 4 de maio de 2019, 12.30, Pazo dos Deportes - Arteixo CB Arteixo Duacode: Brais queijas, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Álvaro Fernández, Carlos Senra -5 in...
30 Abril 2019

CON PASO FIRME

Alevín Masculino
  LICEO'08 34 - 85 CB ARTEIXO DUACODE Sábado 27 de abril de 2019, 12.30, Pazo dos Deportes - Arteixo CB Arteixo Duacode: Brais Queijas, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Álvaro Fernández, Carlos Senra -5 inic...
17 Abril 2019

PERDENDO A IDENTIDADE

Alevín Masculino
  FRANCISCANOS 37 - 47 CB ARTEIXO DUACODE Sábado 6 de abril de 2019, 9.30, Pazo dos Deportes - Arteixo CB Arteixo Duacode: Álex Rama, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Álvaro Fernández, Carlos Senra -5 inicia...
1 2 3 4 5
Esta web emprega cookies. Se continúas navegando entendemos que aceptas a nosa Política de cookies.