Senior: CB Arteixo Duacode Senior M 2ª Div - Santo Domingo Betanzos · 26/10/2019 18:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Senior: Oleiros - CB Arteixo Duacode Sénior M 3ª Div · 26/10/2019 19:00 Pavillón Canide - Mera || Junior: SAnto domingo Betanzos - CB Arteixo Duacode Júnior F 2ª Div · 26/10/2019 10:00 Pavillón Municipal - Betanzos || Junior: CB Arteixo Duacode Júnior M 2ª Div - Basquet Coruña U18 · 27/10/2019 12:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Cadete: CB Arteixo Duacode Cadete M 2ª Div - Basquet Coruña U16/15 · 27/10/2019 17:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Infantil: CB Arteixo Duacode Infantil F 2ª Div - Obradoiro Fem · 27/10/2019 10:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Infantil: Basquet Coruña U14 - CB Arteixo Duacode Infantil M 2 2ª Div · 26/10/2019 16:00 paviilón Ventorrillo - A Coruña || Infantil: CB Arteixo Duacode Infantil M 1 2ª Div - Compañía de María · 26/10/2019 20:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Alevín: CB Arteixo Duacode Alevín F 2ª Div - Jesuitinas B · 26/10/2019 09:30 Pol. Agra II Pista 1 - A Coruña || Alevín: Emilia Pardo Bazán CDR - CB Arteixo Duacode Alevín M 2ª Div · 26/10/2019 11:30 Pol. Agra II Pista 1 - A Coruña || Benxamín: Compañía de María Azul - CB Arteixo Duacode Benxamín F 2ª Div · 26/10/2019 12:30 Pol. Agra II Pista 2 - A Coruña

Actualidade

Alevín

23 Maio 2019
PENÚLTIMO BANZO

PENÚLTIMO BANZO

Alevín Masculino
  PEÑARREDONDA 29 - 71 CB ARTEIXO DUACODE Sábado 11 de maio de 2019, 9.30h, Agra II - A Coruña CB Arteixo Duacode: Brais Queijas, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Carlos Senra, Víctor de Oliveira -5 inicial-...
8 Maio 2019
SEN RIVAL

SEN RIVAL

Alevín Masculino
  CB ARTEIXO DUACODE 59 - 8 BETANZOS SADA Sábado 4 de maio de 2019, 12.30, Pazo dos Deportes - Arteixo CB Arteixo Duacode: Brais queijas, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Álvaro Fernández, Carlos Senra -5 in...
30 Abril 2019

CON PASO FIRME

Alevín Masculino
  LICEO'08 34 - 85 CB ARTEIXO DUACODE Sábado 27 de abril de 2019, 12.30, Pazo dos Deportes - Arteixo CB Arteixo Duacode: Brais Queijas, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Álvaro Fernández, Carlos Senra -5 inic...
17 Abril 2019

PERDENDO A IDENTIDADE

Alevín Masculino
  FRANCISCANOS 37 - 47 CB ARTEIXO DUACODE Sábado 6 de abril de 2019, 9.30, Pazo dos Deportes - Arteixo CB Arteixo Duacode: Álex Rama, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Álvaro Fernández, Carlos Senra -5 inicia...
2 Abril 2019

Coñecendo o Sufrimento

Alevín Masculino
  CB ARTEIXO DUACODE 54 - 49 CALASANZ Sábado 30 de marzo de 2019, 9.30, Pazo dos Deportes - Arteixo CB Arteixo Duacode: Álex Rama, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Álvaro Fernández, Carlos Senra -5 inicial- ...
25 Marzo 2019

PECHE DA PRIMEIRA VOLTA

Alevín Masculino
  BÁSQUET CORUÑA U11/12 23 - 61 CB ARTEIXO DUACODE Sábado 23 de marzo de 2019, 9.30, Pazo dos Deportes - Arteixo CB Arteixo Duacode: Álex Rama, Hugo Nuñez, Aarón Romero, Álvaro Fernández, Carlos Senra...
1 2 3 4 5
Esta web emprega cookies. Se continúas navegando entendemos que aceptas a nosa Política de cookies.