Senior: Peleteiro - CB Arteixo Duacode Senior M 2ª Div · 11/01/2020 18:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Senior: CB Cambre - CB Arteixo Duacode Sénior M 3ª Div · 11/01/2020 20:00 Pavillón Sofía Toro - Cambre || Junior: Trebóns Basket Club - CB Arteixo Duacode Júnior F 2ª Div · 11/01/2020 12:00 Pavillón Bastiagueiro - Oleiros || Junior: CB Arteixo Duacode Júnior M 2ª Div - ACB Costa da Morte · 12/01/2020 12:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Infantil: Montrove - CB Arteixo Duacode Infantil F 2ª Div · 11/01/2020 10:00 Pavillón Canide - Mera || Infantil: CB Arteixo Duacode Infantil F 2ª Div - Basquet Coruña Leyma U14 · 12/01/2020 17:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Infantil: CB Arteixo Duacode Infantil M 2 2ª Div - Obradoiro Masc · 10/01/2020 19:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Infantil: CB Arteixo Duacode Infantil M 2 2ª Div - ACB Costa da Morte · 12/01/2020 10:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Infantil: BC Cristo Rey - CB Arteixo Duacode Infantil M 1 2ª Div · 11/01/2020 12:00 Pavillón Ventorrillo - A Coruña || Alevín: CB Arteixo Duacode Alevín F 2ª Div - Jesuitinas B · 11/01/2020 09:30 Pazo dos Deportes Pista 1 - Arteixo || Alevín: Compañía de María Azul - CB Arteixo Duacode Alevín M 2ª Div · 11/01/2020 12:30 Pazo dos Deportes Pista 1 - Arteixo || Benxamín: Basquet Coruña Leyma U10/9 - CB Arteixo Duacode Benxamín F 2ª Div · 11/01/2020 12:30 Pazo dos Deportes Pista 2 - Arteixo

Senior

Senior M 2ª Div

Plantel 2019/2020

MIE00000002 - FRANCISCO ANTONIO LOZANO ARENAS
Adestrador -

FRANCISCO ANTONIO LOZANO ARENAS

MIE00000001 - IVÁN GARCÍA RODRÍGUEZ
Adestrador -

IVÁN GARCÍA RODRÍGUEZ

MIE00000193 - MARCELO EGIDIO BARTOLOMEU
-

MARCELO EGIDIO BARTOLOMEU

MIE00000120 - ANDRÉS SANMARTÍN SAMPEDRO
- 10

ANDRÉS SANMARTÍN SAMPEDRO

MIE00000006 - IGNACIO PENA LÓPEZ
- 11

IGNACIO PENA LÓPEZ

MIE00000008 - ALEJANDRO OCAMPOS VEIGA
- 13

ALEJANDRO OCAMPOS VEIGA

MIE00000009 - ROBERTO VILARIÑO FERNANDEZ
- 15

ROBERTO VILARIÑO FERNANDEZ

MIE00000045 - IAGO ABELENDA SALGADO
- 2

IAGO ABELENDA SALGADO

MIE00000130 - JAVIER ESCARIZ RANCAÑO
- 20

JAVIER ESCARIZ RANCAÑO

MIE00000048 - SIMON SOUTO DOPAZO
- 23

SIMON SOUTO DOPAZO

MIE00000010 - JESUS MOAR GARCIA
- 24

JESUS MOAR GARCIA

MIE00000011 - DANIEL COCHÓN PRESEDO
- 26

DANIEL COCHÓN PRESEDO

MIE00000004 - ALEJANDRO ANTELO VAZQUEZ
- 7

ALEJANDRO ANTELO VAZQUEZ

MIE00000005 - GUILLERMO CONCHADO SANCHEZ
- 8

GUILLERMO CONCHADO SANCHEZ

MIE00000163 - JORGE VÁZQUEZ RIVERA
- 9

JORGE VÁZQUEZ RIVERA

Esta web emprega cookies. Se continúas navegando entendemos que aceptas a nosa Política de cookies.