Senior: Peleteiro - CB Arteixo Duacode Senior M 2ª Div · 09/11/2019 20:00 Pavillón Montouto - Santiago || Senior: Dimolk Xiria Artai - CB Arteixo Duacode Sénior M 3ª Div · 10/11/2019 10:00 Pavillón Vila de Noia - Carballo || Junior: CB Arteixo Duacode Júnior F 2ª Div - Trebóns BC · 09/11/2019 16:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Cadete: Basquet Coruña U15 - CB Arteixo Duacode Cadete M 2ª Div · 09/11/2019 16:00 polideportiva Riazor 2 - A Coruña || Infantil: Compañía de María Azul - CB Arteixo Duacode Infantil F 2ª Div · 09/11/2019 16:00 Col. Compañía de María - A Coruña || Infantil: CB Arteixo Duacode Infantil M 2 2ª Div - CB Calasanz · 09/11/2019 19:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Alevín: Obradoiro Fem 1º ano - CB Arteixo Duacode Alevín F 2ª Div · 09/11/2019 11:00 Pazo dos Deportes Pista 3 - Arteixo || Benxamín: CB Arteixo Duacode Benxamín F 2ª Div - Montrove · 09/11/2019 12:30 Pazo dos Deportes Pista 2 - Arteixo

Infantil

Infantil F 2ª Div

Plantel 2019/2020

MIE00000001 - IVÁN GARCÍA RODRÍGUEZ
Adestrador -

IVÁN GARCÍA RODRÍGUEZ

MIE00000173 - AITANA RAMOS GUTIÉRREZ
-

AITANA RAMOS GUTIÉRREZ

MIE00000169 - AWA DIOUF
-

AWA DIOUF

MIE00000172 - PALOMA MARTÍNEZ ESPAÑA
-

PALOMA MARTÍNEZ ESPAÑA

MIE00000170 - SARA LEMA MARTÍNEZ
-

SARA LEMA MARTÍNEZ

MIE00000065 - XOANA MATO RUMBO
- 10

XOANA MATO RUMBO

MIE00000066 - MARTA POMBO PEREIRA
- 12

MARTA POMBO PEREIRA

MIE00000067 - ZELTIA OTERO QUEIJO
- 13

ZELTIA OTERO QUEIJO

MIE00000109 - ANTÍA LÓPEZ VILA
- 17

ANTÍA LÓPEZ VILA

MIE00000153 - UXÍA SOUTO GARCÍA
- 24

UXÍA SOUTO GARCÍA

MIE00000068 - ANTIA VILARIÑO PEREZ
- 28

ANTIA VILARIÑO PEREZ

MIE00000134 - CLAUDIA TOJA CORZÓN
- 31

CLAUDIA TOJA CORZÓN

MIE00000069 - GRACIELA ALVAREZ GONZALEZ
- 33

GRACIELA ALVAREZ GONZALEZ

MIE00000070 - SABELA CALVETE ALVAREZ
- 42

SABELA CALVETE ALVAREZ

MIE00000063 - CARLA NAYA ANGERIZ
- 8

CARLA NAYA ANGERIZ

MIE00000064 - ANDREA SUAREZ GARCIA
- 9

ANDREA SUAREZ GARCIA

Esta web emprega cookies. Se continúas navegando entendemos que aceptas a nosa Política de cookies.