Senior: Peleteiro - CB Arteixo Duacode Senior M 2ª Div · 29/02/2020 20:00 Pavillón Montouto - Santiago || Senior: ADFRO - CB Arteixo Duacode Sénior M 3ª Div · 29/02/2020 16:00 Pavillón Cocheras - A Coruña || Junior: CB Arteixo Duacode Júnior F 2ª Div - María T Martínez Dental CB Sarria · 01/03/2020 19:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Junior: CB Arteixo Duacode Júnior M 2ª Div - Liceo La Paz · 01/03/2020 12:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Cadete: KFC Culleredo Azul - CB Arteixo Duacode Cadete M 2ª Div · 29/02/2020 16:00 Pavillón O Burgo || Infantil: Maristas Champagnat - CB Arteixo Duacode Infantil F 2ª Div · 29/02/2020 10:00 Colexio Maristas - A Coruña || Infantil: CB Arteixo Duacode Infantil M 2 2ª Div - Santa María del Mar B · 01/03/2020 10:00 Pazo dos Deportes - Arteixo || Infantil: BV Asesores Los Rosales - CB Arteixo Duacode Infantil M 1 2ª Div · 29/02/2020 16:00 Pavillón Los Rosales - A Coruña || Alevín: CB Arteixo Duacode Alevín F 2ª Div - Obradoiro Feminino · 29/02/2020 09:30 Pazo dos Deportes Pista 3 - Arteixo || Alevín: Dominicos U11 - CB Arteixo Duacode Alevín M 2ª Div · 29/02/2020 12:30 Pazo dos Deportes Pista 3 - Arteixo || Benxamín: Liceo La Paz - CB Arteixo Duacode Benxamín F 2ª Div · 29/02/2020 12:30 Pazo dos Deportes Pista 3 - Arteixo

Alevín

Alevín F 2ª Div

Plantel 2019/2020

MIE00000006 - IGNACIO PENA LÓPEZ
Adestrador

IGNACIO PENA LÓPEZ

MIE00000142 - NOA IBAÑEZ MÉNDEZ
4

NOA IBAÑEZ MÉNDEZ

MIE00000140 - PAULA RODRÍGUEZ GONZÁLEZ
5

PAULA RODRÍGUEZ GONZÁLEZ

MIE00000161 - SARA TEMPRANO COTELO
10

SARA TEMPRANO COTELO

MIE00000178 - MAI IGLESIAS DUBRA
11

MAI IGLESIAS DUBRA

MIE00000093 - SCARLETT SKYE SANDIVAR SOUTO
15

SCARLETT SKYE SANDIVAR SOUTO

MIE00000179 - ZOE IGLESIAS DUBRA
22

ZOE IGLESIAS DUBRA

MIE00000095 - SIRA SOUTO DOPAZO
23

SIRA SOUTO DOPAZO

MIE00000189 - ESTELA SÁNCHEZ MACEIRAS
33

ESTELA SÁNCHEZ MACEIRAS

MIE00000190 - NOELA VARELA RODRÍGUEZ
36

NOELA VARELA RODRÍGUEZ

Esta web emprega cookies. Se continúas navegando entendemos que aceptas a nosa Política de cookies.